Trener Personalny

Patryk Falkowski

O mnie

Założyciel studia Body Active – 30 minutowych efektywnych treningów personalnych EMS (Elektro Stymulacji Mięśniowej) oraz studia masażu. Absolwent AWFiS Gdańsk i AWF Poznań. Trener personalny, zajęć korekcyjno – kompensacyjnych, dyplomowany masażysta oraz kursów pokrewnych. wyd. przez AWFiS. Od 12 roku życia czynnie związany ze sportem. Uczestnik zawodów najwyższej rangi w piłce ręcznej (Mistrzostwa Polski, Olimpiady Młodzieży, Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich) oraz biegów RUNMAGEDDON.

Trener Personalny

Doświadczenie

Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałem w znanych Trójmiejskich siłowniach, klubach EMS jak również w prestiżowym hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA. Pracując indywidualnie z najbardziej wymagającymi klientami poznałem ich potrzeby i oczekiwania co zaowocowało stworzeniem wyjątkowego studia treningu personalnego. Tworząc ciekawe i zróżnicowane programy treningowe, biorę przede wszystkim potrzeby i oczekiwania podopiecznego.

Trener Personalny

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy poradę żywieniową połączoną z badaniem analizy składu ciała w celu sprawdzenia; procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody w organizmie, BMI i masy kości.

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, budowa masy mięśniowej albo ogólna poprawa wyglądu i samopoczucia własnego ciała nie stanowi problemu !! Każdego podopiecznego staram się zarazić pasją do sportu a trening personalny uczynić przyjemnością.

Cenisz sobie czas ? I zależy Ci na szybkich efektach ?

To dobrze trafiłeś !! Tylko w Studiu Body Active w ciągu 30 min przeprowadzimy trening personalny EMS odpowiadający 2-3 h wysiłku na siłowni !!

Z kim pracuję ?

Z osobami które cenią swój czas i marzą o idealnej sylwetce, oczekując od trenera personalnego najlepszych efektów. Razem osiągniemy wspólne sukcesy z uśmiechem na twarzy 🙂