Co musisz wiedzieć przed Twoim pierwszym treningiem personalnym EMS?Wiele osób zastanawia się czego się spodziewać po pierwszym treningu EMS ( tłumacząc skrót na język polski Elektrostymulacja Mięśni ) dla wielu osób termin ten brzmi dość ciekawie i nieco obco. Dlatego postanowiliśmy w skrócie wytłumaczyć na czym polega nasza metoda Treningu Personalnego oraz jak się przygotować do pierwszego 30min treningu EMS.


1. Spotkanie w studiu Body Active zazwyczaj poprzedza kontakt telefoniczny bądź klient sam wybiera dla siebie dogodny termin i godzinę swojego treningu personalnego przez nasz system rezerwacji znajdujący się na naszej stronie w zakładce kontakt.


2. Pierwsze spotkanie z naszym Trenerem Personalnym zaczyna się od rozmowy i założenia karty Treningowej. Podczas której ustalamy cele treningowe, omawiamy przeciwwskazania do treningu EMS mówimy o zasadach bezpieczeństwa i korzyściach wynikających z regularnego ćwiczenia metodą EMS.
Proponujemy zarezerwować 1h czasu w swoim kalendarzu na pierwsze spotkanie.


3. Na pierwszy trening nie musisz zabierać ze sobą stroju do ćwiczeń !! Spokojnie wszystko od nas otrzymasz :koszulkę, spodenki i wodę. Dobrze byłoby gdybyś zabrał/a ze sobą obuwie sportowe ale bez niego też sobie poradzimy. Na otrzymany strój założymy specjalny kombinezon , który zostanie spryskany wodą w celu lepszego przewodzenia impulsów generowanych do ciała.


4. W naszej szatni znajduje się prysznic oraz przygotowane kosmetyki do kąpieli, demakijażu oraz ręczniki.


5. Pamiętaj żeby przed treningiem się nie objadać. Zalecamy zjeść coś lekko strawnego najlepiej co najmniej 2h przed Twoim Treningiem EMS i wypić szklankę wody.


6. Program ćwiczeń dostosowuje Twój Trener Personalny indywidualnie do osoby ćwiczącej a programy o odpowiednim natężeniu generuje nasze urządzenie. Impulsy nadawane są o różnej mocy i dobierane są odpowiednio do poszczególnych partii mięśniowych.
Brzmi skomplikowanie?
Niczym się nie martw to nic nie boli a wszystkim zajmie się trener osobisty na którego zawsze możesz liczyć!


7. Trening Twa 30 min a na koniec czeka na Ciebie program masażu generowanego z naszego urządzenia.


SUPER jesteś już po swoim pierwszym Treningu EMS :)