Trening Personalny EMS

Cenisz sobie swój czas? Oczekujesz fachowego podejścia i chcesz wyrzeźbić swoje ciało a nie masz na to czasu? Pragniesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Zbudować i wyrzeźbić mięśnie?
Skorzystaj z treningu personalnego EMS(Electrical Muscle Stimulation), który udowodniony liczynymi badaniami naukowymi uważany jest za najskuteczniejszą metodę treningową na świecie. Cenioną szczególnie przez sportowców, fizjoterapeutów oraz celebrytów świata show-biznesu a to wszystko dzięki świetnym efektom osiąganym w bardzo krótkim czasie uzyskiwanym w zaledwie 30min. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi marki Miha Bodytec oraz specjalnemu strojowi i doborze odpowiedniego programu ćwiczeń oraz odpowiedniego impulsu dostosowanego do osoby trenującej możemy podczas jednej sesji treningowej zaangażować jednocześnie ok 360 mięśni powierzchownych a przede wszystkim mięśni głębokich tak bardzo ważnych w życiu codziennym każdej osoby. Dzięki treningowi EMS możemy pracować nad kilkoma partiami mięśniowymi równocześnie, co znacznie skraca czas treningu, nie tracąc przy tym na efektywności.


Co nas wyróżnia na rynku?
Wykształcona kadra trenerska z kierunkowym wykształceniem, posiadająca szeroką wiedzę z zakresu treningu,fizjoterapii oraz treningu EMS. Indywidualne podejście dostosowane do potrzeb osoby ćwiczącej. Kameralne miejsce gdzie jesteś tylko Ty i Twój trener. Doświadczenie oraz innowacyjny wysokiej jakości sprzęt EMS pozwalają osiągnąć naszym klientom maksymalne efekty w minimalnym czasie, ćwicząc tylko 30 min zastępując tym samym 2,5h trening na siłowni.


<

Korzyści

Efekty

Widoczne są 3x szybciej niż na standardowej siłowni. Doświadczony trener personalny przeprowadzi bezpieczny i skuteczny trening EMS

Czas

Trenujesz 30 min, ponieważ angażujesz wszystkie mięśnie jednocześnie a impulsy elektryczne docierają bezpośrednio do mięśni, dzięki czemu oszczędzasz swój czas do maksimum.

Sport

Skuteczna poprawa osiągnięć sportowych. Po 12 sesjach treningowych odnotowano znaczny wzrost wytrzymałości fizycznej oraz przyrost beztłuszczowej masy ciała.

Sylwetka

Budowa wymarzonej sylwetki, redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej

Zdrowie

Łagodzenie bólów pleców poprzez stymulacje grzbietu w 3 segmentach , powrót do formy po kontuzji, lepszy metabolizm oraz wzmocnienie mięśni głębokich

Elektrostymulacja

Stymulacja głównych 9 segmentów ciała = 360 mięśni o odpowiednim napięciu i szerokości fali impulsu podczas jednej sesji treningowej.

Jak pracujemy?

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy konsultację treningową polegającą na założeniu indywidualnej karty klienta gdzie poznajemy oczekiwania podopiecznego, omawiamy pytania oraz tłumaczymy konwencję treningu personalnego EMS jak również nakreślamy jak może wyglądać nasza współpraca oraz omawiamy przeciwwskazania do treningu EMS. Posiadamy analizator składu ciała Tanita, dzięki czemu trener personalny może bezinwazyjnie przeprowadzić segmentalną analizę składu sprawdzając takie parametry jak:
→ masa ciała w kilogramach,
→ BMI (Body Mass Index),
→ całkowita beztłuszczowa masa ciała,
→ procentowa zawartość tkanki tłuszczowej,
→ zawartośc wody w organizmie,
→ minerały kostne w organizmie, wiek metaboliczny,
→ wskaźnik tłuszczu trzewnego,
→ PPM (podstawowa przemiana materii),
Każdego podopiecznego staram się zarazić pasją do sportu a trening personalny uczynić przyjemnością.

przebieg-treningu-ems

Przebieg treningu EMS

Urządzenie EMS posiada 20 programów, które zapewniają dobranie odpowiedniego treningu do konkretnych oczekiwań i potrzeb każdej osoby. Sesja treningowa trwa max 30 minut, a efektywność takiego treningu jest taka, jak po 2 / 2,5 h godzinach intensywnych ćwiczeń na tradycyjnej siłowni. Podczas treningu instruktor cały czas kontroluje samopoczucie ćwiczącego.

przebieg-treningu-ems

Przygotowanie do Treningu Personalnego EMS

1. Założenie specjalnej odzieży treningowej (koszulki oraz spodenek do ćwiczeń) - nie musisz kupować drogiego kombinezonu z którym później nic nie zrobisz. Obuwie również nie jest wymagane.

2. Założenie kamizelki zawierającej elektrody pobudzające mięśnie impulsami elektrycznymi.

3. Dodatkowo dla wzmocnienia efektów założenie opasek na pośladki, uda i ramiona, które są połączone z kamizelką.

4. Podpięcie do specjalnego panelu wysyłającego impulsy elektryczne. Spokojnie, nie musisz się niczego obawiać, wszystkim zajmie się Twój trener.

5. Wykonywanie odpowiednich ćwiczeń pod stałą opieką trenera personalnego

Postaw na doświadczenie i zaufaj naszym trenerom

Trener osobisty Mikołaj

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Od dzieciństwa związany ze sportem, przez 14 lat grał w siatkówkę na najwyższym poziomie (kadry wojewódzkie, Akademickie Mistrzostwa Polski, ligi krajowe). Studiował fizjoterapię na wrocławskim AWF. Fascynat treningu funkcjonalnego i systemu treningowego CrossFit (Certyfikat CrossFit Level 1 Trainer), z sukcesami brał udział w licznych zawodach i pokazach CrossFitu. Do swoich pasji zalicza także dietetykę z której odbył liczne szkolenia m.in. "Dietetyka i Suplementacja" w renomowanym Mauricz Training Center. Doświadczenia w prowadzeniu treningów nabierał we wrocławskich klubach.
Dowiedź się więcej

Trener Mikołaj
Image

Trener osobisty Patryk

Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałem w znanych Trójmiejskich siłowniach, klubach EMS jak również w prestiżowych hotelach i SPA. Pracując indywidualnie z najbardziej wymagającymi klientami poznałem ich potrzeby i oczekiwania co zaowocowało stworzeniem wyjątkowego studia treningu personalnego. Tworząc ciekawe i zróżnicowane programy treningowe, biorę pod uwagę przede wszystkim potrzeby i oczekiwania podopiecznego.
Dowiedź się więcej

Body Active Poznań to miejsce, w którym wraz z osobistym trenerem wykonasz indywidualny
 trening personalny 
EMS!

Cennik

Woda butelkowana oraz analiza składu ciała w cenie karnetu Regulamin

Promocja

Chcesz mieć dodatkowego partnera i motywatora do ćwiczeń ? Zaproś bliską Ci osobę a zyskasz podwójnie ! Większą motywację i niższą cenę !

Promocja!

Próbny trening

135 zł 49 zł

 • Spróbuj swoich sił podczas próbnego treningu!
 • Umów się na konsultację trenigową gdzię Twój trener wszystko dokładnie Ci wytłumaczy
 • Przekonaj się o możliwościach 30 min treningu EMS a na koniec zrelaksuj się podczas programu relaksacyjego
 • Zarezerwuj 50-60 min!
Umów się

Pojedynczy trening

jeden trening

135 zł

 • Pojedyncze wejście na trening EMS poza karnetem.
 •  

 •  
 •  
Umów się

Pakiet Podstawowy

Cztery treningi

480 zł

 • Prowadzisz aktywne życie sportowe. Chcesz uzupełnić trening i wzmocnić mięśnie głębokie.

 • *120 zł za trening
Umów się

Pakiet Podstawowy w parze

Cztery treningi

350 zł

 • *cena dotyczy karnetu dla jednej osoby przy zakupie dwóch karnetów.

 • *87 zł za trening
Umów się

Pakiet Premium

Osiem treningów

880 zł

 • Optymalna liczba trenigów personanych jeśli jesteś mało aktywny, która z pewnością zastąpi treningi na siłowni.

 • *110 zł za trening
Umów się

Pakiet Premium w parach

Osiem treningów

640 zł

 • *cena dotyczy karnetu dla jednej osoby przy zakupie dwóch karnetów.

 • *80 zł za trening
Umów się

Pakiet Exclusive

Dwanaście treningów

1200 zł

 • Lubisz aktywne życie, a sport jest Twoją j pasją. Oczekujesz natychmiastowych efektów. Podejmij wyzwanie.

 • *100 zł za trening
Umów się

Pakiet Exclusive w parach

Dwanaście treningów

900 zł

 • *cena dotyczy karnetu dla jednej osoby przy zakupie dwóch karnetów.

 • *75 zł za trening
Umów się

*Zakup własnego stroju treningowego 100zł
*Wypożyczenie stroju 10zł