Zdobywaj Swoje Cele z profesjonalnym treningiem personalnym

trening personalny

Opcją skutecznej i bezpiecznej pracy nad własnym ciałem jest trening personalny, w trakcie którego nasi klienci są pod opieką doświadczonego trenera, który pomoże uzyskać założone cele. Dzięki osobistej opiece naszych specjalistów uda się to osiągnąć szybciej niż myślisz.

Odpowiednie dobranie planu

Oferowany trening personalny gwarantuje dobranie osobistego zestawu ćwiczeń pod konkretną osobę i jej potrzeby. Wywołuje to dużo lepsze efekty w porównaniu do opcji trenowania na własną rękę, które nie przyniesie tak widocznych rezultatów. Opieka trenera personalnego to nie tylko skuteczność, ale także pewność poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz unikania ryzyka odniesienia kontuzji na skutek złej techniki.

Osobiste podejście do każdego klienta

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dostosowujemy plan do indywidualnych celów oraz preferencji. Służymy Państwu radą w zakresie naszych kompetencji, a także staramy się tak urozmaicać program zajęć, aby stanowiły one przyjemność dla podopiecznego, a jednocześnie pozwalały osiągnąć zamierzone skutki.

Dodatkowe usługi

Oprócz opieki podczas wykonywania zajęć, trener personalny może zgodnie z własną wiedzę udzielić dodatkowych porad w zakresie ustalenia diety, a także poprawnej suplementacji. Dzięki temu można osiągnąć bardzo dobre wyniki, działając kompleksowo w zakresie poprawy sylwetki, polepszenia zdolności fizycznych czy wpłynięcia na stan zdrowotny organizmu.

Zalety naszej oferty

  • szybkie efekty – dzięki nowoczesnej metodzie EMS bardzo szybko, przy poświęceniu minimalnego czasu na ćwiczenia liczonego w 20-30 minutach, można osiągnąć takie same efekty jak podczas kilkugodzinnego treningu w standardowych warunkach,
  • brak obciążeń stawów – dzięki wykorzystaniu jedynie impulsów elektrycznych, co wiąże się z brakiem podnoszenia dużych ciężarów, nie następuje nadmierne wykorzystanie stawów,
  • zróżnicowane cele – ta metoda może zostać zastosowana w przypadku chęci osiągnięcia różnorodnych efektów, w tym redukcji tkanki tłuszczowej czy zbudowania mięśni, a także powrotu do optymalnego stanu zdrowia po poniesionej kontuzji,
  • doświadczeni trenerzy personalni – zakres osiąganych efektów jest często powiązany z umiejętnościami i praktyką trenerów osobistych, którzy nas prowadzą. W Bodyactive będą Państwo pracować z doświadczonymi i kompetentnymi osobami, które będą w stanie właściwie poprowadzić kompleksowe treningi osobiste, aby dojść do zaplanowanych rezultatów.

Uniwersalność

Mając pewne ograniczenia, które związane są z reguły z pewnymi schorzeniami, możemy mieć problem z określeniem możliwych ćwiczeń do wykonania, aby nie pogorszyć swojej przypadłości. W takim przypadku trener osobisty będzie w stanie dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń, aby aktywność fizyczna była bezpieczna dla naszego zdrowia.